Kariéra

Práce, která nenudí, přísun kvalitního kofeinu a lepku, sleva na produkty, Multisportka a slušný plat, tak se vaří radost v COKAFE. Pojďte s námi pracovat.

Obsluha

Rozdáváte úsměvy na všechny strany, mezi lidmi jste jako ryba ve vodě a nerozhodí vás menší šrumec? Přesně vás hledáme! Pojďte s námi kralovat kavárenské obsluze a získejte práci, která rozhodně nenudí.

Kuchyně

Nadýchané lívance a krémové míchačky. Umíte? Pojďte k nám vařit radost! Spíše než hromadu zkušeností oceníme nadšení a chuť se učit. Vaříme sezónně, lokálně a udržitelně. Pokud vám to pálí a nic se vám nespálí, jste naši.

Barista

Labutě, tulipány, mikropěna a konzistentní espresso. Za kávovarem jste jako doma? Pojďte k nám. Být baristou v COKAFE je váš šálek kávy, přesvědčte se sami.

Pekař

Pojďte vládnout kvasu a těstu. Pečeme poctivý kvasový chléb, hromadu sladkého pečiva a potřebujeme vaše šikovné ruce. Pekař v COKAFE, to je pěkně vypečená práce plná výhod.

Cukrář

Tartaletky, dortíky, sušenky, zákusky. Ta nejsladší práce plná cukru a másla v COKAFE. Zkušenosti ceníme, rozhoduje však nadšení, úsměv a chuť se učit. Staňte se naším dvorním cukrářem.

Počítám...
  • Žádné produkty v košíku.