O nás

O nás

KDO JSME

U všeho co děláme, usilujeme o kvalitu. Nikdy bychom Vám nenabídli produkt, s kterým bychom nebyli sami spokojeni, a věřte nám, to není jednoduché. Snažíme se vše dotáhnout do posledního detailu, tak abyste se u nás cítili jedinečně a příjemně. My totiž neděláme kávu jen tak pro někoho, děláme kávu pro Tebe…

Náš koncept se skládá z dvou druhů podniků:

  • espresso bary – kde Vám nabízíme výběrovou kávu a něco sladkého na zub,
  • bistra & coffee bary – kde Vám nabídneme teplou kuchyni a výběrovou kávu.

 

 

Naše Vize

Děláme vše pro to, aby to co děláme, mělo smysl a vytvářelo hodnoty, na které můžeme být pyšní a dále na nich stavět budoucnost COKAFE.

Spojujeme lidi, kterým na sobě i druhých záleží a kterým není jedno, co jedí a pijí. Bez kompromisů dbáme na kvalitu našich produktů a služeb. Víme, že jsme si nezvolili nejjednodušší ani nejlevnější cestu ale věříme, že ji oceníte a budete se k nám rádi vracet.

Historie

Historie

2016

V tomto roce otevíráme první CØKAFE bistro & coffee bar na Hlavní třídě v Ostravě – Porubě. Máme vlastní kuchyň a začínáme pro Vás vařit, péct a kdybychom mohli i dýchat.

V letních měsících jsme pro Vás vztyčili ve spolupráci s městem Ostrava šapitó na Masarykově náměstí. Zde jsme Vám nabídli kromě výběrové kávy, limonád a jídla také sportovní vyžití ve formě beachvolejbalového kurtu a dětského hřiště pro děti.

2015

Pot a dřina přinesly vytoužené ovoce a otevíráme vlastní kavárnu v centru Ostravy na ulici Poštovní.
Od té doby se stále snažíme zdokonalovat a rozšiřovat oblast našich služeb a bez ustání přemýšlíme, kam se dále posuneme…

2014

V tomto roce spatřil světlo světa první CØKAFE espresso bar. Byl součásti společného prostoru se značkou Cityfolklore.
Bylo nám jasné, že naše cesta vede vzhůru a že naším snem je vlastní kavárna. Začali jsme makat.

2013

Poprvé se rozjela kola našeho espresso baru, se kterým jsme připravovali kávu přímo v ulicích Ostravy.
Zároveň jsme chtěli své znalosti a dovednosti dále rozvíjet a rozšiřovat naší činnost, a proto se začal rodit nápad kamenného espresso baru.