Novinky z CØKAFE

Za posledních pár týdnů se toho událo víc než dost. Pojďte se podívat, co pro vás v COKAFE pečeme.

Rozjíždíme coffee truck
Už dlouho jsme toužili po kavárně na čtyřech kolech. A teď ji máme. Přes zimu kotvíme ve Futuru a v létě se chystáme objíždět farmářské trhy, svatby a festivaly. Pokud chcete, abychom přijeli i na vaši akci, dejte nám vědět.

Pečeme chleba
Každý den najdete na pultech našich kaváren vypečený kvasový chléb. A aby toho nebylo málo, pečivo dodáváme i za brány COKAFE. Chléb a skořicové šneky tak koupíte i v Bez obalu a v Sheep Shopu v centru Ostravy, v porubských Biokošících a v sýrárně Boutique Gurmán a také v beozobalovém obchodě ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Pražíme cozrnka
Abychom byli ještě soběstačnější, rozjíždíme i vlastní pražírnu. Komunikujeme s farmáři, vybíráme ta nejkvalitnější zrnka a ta následně pražíme. Momentálně nabízíme naturální Etiopii, šťavnatou Kenyu a hutnou Brazílii na filtr i na espresso.

Zvětšujeme Porubu
Kavárna v Porubě bývala často nacpaná k prasknutí a mnoho lidí odcházelo s prázdnou. Právě proto jsme se rozhodli pobočku rozšířit. Momentálně bouráme, stavíme, vrtáme, montujeme a natíráme, a 22. 10. ve 12 hodin otevřeme nový, vzdušnější a ještě hezčí prostor.