Jižní svahy

Odvažuji si tvrdit, že kávou Vás uspokojit dovedeme. Ale co dál? S jídlem jsme Vás taky nezklamali. „Ale co dál?“ ptá se dav našich návštěvníků. „Ale co dál?“ ptáme se sami sebe. Přece je na světě toliko krásných věcí, které můžeme/můžete pozřít.

Odpověď jsme naštěstí našli ve Vašich řadách, v distingovaných pánech a dámách, již se rozplývají nad šálkem výborného dvojitého espressa.

Byli jsme překvapení (ale i potěšeni zároveň), když se u placení lidé ptali, zda je možné cítit v kávě ovocné podtóny. Po ujištění, že to možné je, se přiznali a ukázali nám další cestu k rozšíření sortimentu. „Jsme vinaři,“ řekli a my si s úlevou plácli do čela.

No, nápad by byl. Jen jak ho kvalitně zrealizovat? Věřte že v Českých zemích je spousta vinařství. Ale které si vybrat? Kéž by žil Karel IV., aby nám pomohl. Stálo nás to dost času a „výslechů“ našich odběratelů, ale nakonec vyhrálo rodinné vinařství Vaďura. Důvodem je jejich filosofie, která se slučuje s tou naší – chutově uspokojit každého zákazníka.

Jejich sortiment je široký a Vaše chutě nekonečné, ale budeme se snažit, jako vždy, uspokojit každého. Novou nabídku očekávejte přibližně od prvního měsíce roku 2017.

Zůstaňte s námi!

Thomas Tracy

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte jej přátelům!