Kam na jídlo v Ostravě

Gastro průvodce Ostravou aneb Skoč do CØ

Nevíte kudy kam? Poradíme vám! Během Colours of Ostrava připravujeme vždy tématická menu a postaráme se o vás během každého dne festivalu od snídaně až do večerní párty!

LEHKÁ Snídaně, ranní káva & dorty

Jedině v CØKAFE centrum! Nejsme hektolitry espressa, cappuccina nebo obřích termosek s filtrovanou kávou, ale máme i domácí limonády, denní polévku, různé sendviče nebo naši paštiku s kvasovým chlebem.

Cheesecake, mrkváč, banana bread snad ani nebudeme zmiňovat, ty musíte přijít vyzkoušet!

Kompletní menu CØKAFE centrum je zde.

VYDATNÁ SVÁČA BĚHEM DNE

CØKAFE bistro v Porubě připravilo před Colours nové menu, které přijde k chuti jako vydatná snídaně či poctivá svačina než vyrazíte na do areálu festivalu. Pochutnáte si na bezlepkových bowlech, lívancích nebo na skvělém sendviči z toustového chleba podle vlastní receptury!

Kompletní menu CØKAFE Poruba je zde.

skoč do pole na světový oběd

Stejně jako jsou Colours of Ostrava přehlídkou world music, tak i ve Skoč do pole připravili tématické menu a vaše chuťové pohárky vyrazí na výlet po světových kuchyních.

Během festivalu si pochutnáte na thajské polévce Tom Kha Kai, mexické vegetariánské Quesadille, nefalšované anglické Full English snídani a v neposlední řadě také na originálním americkém BBQ trhaném vepřovém. A kdo náhodou večer šuhal až moc, tak na něj čeká poctivý český vyprošťovák v podobě exkluzivní česnečky.

Kompletní menu Skoč do pole je zde.

na kávu a drink do CØKAFE DOV

Ani přímo na Colours nezůstanete bez výběrové kávy. Za kávovar se postaví mistr konzistentního espressa Jonáš a velký boss El Ricardo, drinky vám namíchá Šimon – bývalý barman Bar, který neexistuje a velitel Zázračná limonáda. CØKAFE stage bude zkrátka jedna velká párty, tak přijď!

Kompletní nabídka je zde.

Užijte si festival!

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte jej přátelům!