CØKAFE na PechaKucha Night Ostrava

Tam, kde je naše dřevěná cedulka (lepšího maskota momentálně nemáme), tam jsme i my a společně s naší cedulkou jsme se rozhodli vydat na veleoblíbenou akci PechaKucha Night.

Pro ty z vás, kteří nevíte, o co jde. PechaKucha Night je celovečerní akce, kde lidé z různých oborů – zpravidla design, architektura, fotografie, móda – prezentují své nápady a novinky. Zvláštností PechaKucha je formát samotné akce. Každý prezentující, nehledě na jeho slávu, či významnost, prezentuje ve formátu 20×20. To znamená, že si každý prezentující připraví dvacet „slidů“ a na každý z nich má dvacet sekund. Celkový čas prezentace je tedy 6:40. Takto stanovený formát zaručuje svižnost a údernost přednášky.

Prezentuje se v mnoha městech po celém světě a jen tak pro zajímavost, v Ostravě byla třetí největší Pecha na světě. Více info: http://www.pkno.cz/

Mezi prezentujícími sice nebudeme, ale takovou akci si rozhodně nechceme nechat ujít. Tam, kde najdete naši cedulku, najdete i nás – jak jinak než za barem. To pro Vás znamená, že si, společně s kulturně vzdělávacím zážitkem, můžete vychutnat i výbornou kávu a limo. Vzhledem k velké popularitě našich vietnamských dní se v sortimentu objeví i něco málo z našich vietnamských specialit. K mání bude Pho Bo Thai, Pork Buns a Mango Salad.

Budeme se těšit!

 

Thomas Tracy

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte jej přátelům!