Co se děje v CØ

Divoké měsíce jsou za námi a my opět otevíráme dveře kaváren. V červnu pro vás upečeme hromadu akcí. Koukněte, co se chystá v CØ.

Káva a chléb až ke dveřím

Těžké časy karantény nás nakoply nečekaným směrem. A to k eshopu. Kávu, chléb, sladké pečivo, kávové příslušenství ale i granolu, naše povidla či lískooříškovo-čokoládový krém vám teď dovezeme až ke dveřím. Stačí pár kliknutí a máte to doma.

https://www.facebook.com/cokafe.centrum/videos/536017270391980/

Pizza víkend v COKAFE DOV

Když nemůžeme do Itálie, pozveme Itálii k nám. 13. a 14. června se CO KAFE Dolní Vítkovice promění ve Středomoří. Kavárnu provoní pizza s mozzarellou, prosciuttem nebo naší vlastnoručně vyrobenou ricottou.

Mexický brunch v COKAFE Poruba

Ten samý víkend, 13. a 14. června, bude horko i v porubské pobočce. Chystá se totiž mexický brunch. A to v plné parádě, včetně tradičních mexických drinků. Vždyť sobota s Margaritou v ruce je ještě o kousek lepší, nemyslíte?

První letní grilování COKAFE X ZE MĚ

Znáte projekt ZE MĚ? Že ne? 26. června to můžete napravit. Kluci nám z Prahy přivezou hromadu dobrot a vše připraví na otevřeném ohni. K tomu pár DJs, prodej těch nejzelenějších pokojovek z Řekni, kde ty kytky jsou a je z toho celodenní festival. Od 12 do 23 hodin se v CO KAFE DOV jí, pije a tancuje.

 

Napiš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *