Jsme zpět a v plném rozkvětu


Jsme zpět a v plném rozkvětu

Už je to pár hektolitrů espressa, co jsme naposledy obohatili náš blog o nějaké to počteníčko. Priority byly holt jinde a na kus poctivého pisálkovství jednoduše nebylo příliš času. Rozkodrcaná a divoká dráha vedení podniku se ale konečně uklidnila, a tak můžeme pokračovat v písmenkové činnosti.

Náš blog se po zimním spánku dostává do rané fáze jara. Květy našich příspěvků budou pestřejší, barvitější a o něco voňavější, než tomu bylo před pár měsíci. Směrovka článků nebude ukazovat pouze naším směrem, ale bude rozvětvená do všech směrů nejen kávového světa. Primárně však budeme informovat o záležitostech našich kaváren – je to přeci jen COKAFE blog.

Nuže, první novinka v naší internetové zahrádce se týká jazýčků chuťové buržoazie, gastrosexuálů a prostých milovníků jídla a pití známých pod termínem labužník (týká se samozřejmě úplně všech, omluvte autora za jeho omezenost – pozn. red). Jde o to, že na naše/Vaše talíře míří nové šmakulózní dobroty, které nenechají jediná ústa suchá. Stejně tak se to týká i našich/Vašich sklenic či šálků, které budou třímat nové překvapení, osvěžení a chuťový blahobyt.

V neabstrakní rovině řečeno, jedná se o oblevu našeho menu jak jídelního – především snídaňového – tak nápojového. Konkrétní novinky v lístku ale zatím rozebírat nebudeme. Zůstaňte tedy u svých přijímačů a nevypínejte je, nové menu už se řítí ukojit vaše niterní touhy a veškerá nervová zakončení v dutině ústní.

T.T.

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte jej přátelům!
Categories

+ There are no comments

Add yours